رپورتاژ آگهی

پنکه و انواع آن:

پنکه یکی از وسایلی است که در منازل و ساختمان ها فراوان مورد استفاده قرار می گیرد .

پنکه دارای پره های اریب است که با چرخیدن خود باعث جابه جایی و خنکی هوا می شود. یکی از کاربردهای پنکه در محیط هایی است که به دلیل بالا بودن درصد رطوبت هوا امکان استفاده از کولر آبی وجود ندارد.

به طور کلی پنکه در انواع خانگی و صنعتی به بازار عرضه شده است که پنکه های خانگی در سه مدل رومیزی، سقفی یا دیواری ساخته می شوند. این پنکه ها در خانه، ادارات، آموزشگاه ها و… کاربرد دارند. پنکه های صنعتی غول پیکر هم در کارخانه ها و کارگاه ها کاربرد دارند.

 

پنکه های پره دار: این پنکه ها شناخته شده ترین نوع پنکه و دارای پره هایی مورب هستند که به وسیله این پره ها هوا جابه جا و عملیات خنک سازی صورت می گیرد.

پنکه های بدون پره: این پنکه ها به تازگی وارد بازار شده اند و فاقد پره بوده و ظاهر زیبایی دارند. همچنین خطر کمتری هنگام استفاده متوجه کاربر می کنند.

 

هر چه به فصل تابستان نزدیک تر می شویم و گرما قدرت خود را بیشتر به رخ ما می کشد، فکر استفاده از کالا و تجهیزات خنک کننده نظیر انواع کولر، پنکه و… در ذهن ما پررنگ تر می شود.یکی از کالاهایی که سابقه طولانی دارد و برای همه ما شناخته شده است پنکه است.

کالایی که اگر چه با ورود تجهیزات خنک کننده حرفه ای و پیشرفته همچنان محبوبیت خود را نزد کاربران حفظ کرده است و هنوز هم در خانه، محل کار یا هر جای دیگری یک نمونه از آن را می توان یافت.

بگذریم از اینکه برخی به دلیل مصرف بالای انرژی و همچنین افزایش هزینه برق ترجیح می دهند کمتر توجهی به این کالا داشته باشند اما پنکه همچنان نزد بسیاری از ما محبوب است.

 

به دلیل گستردگی انواع پنکه در این بخش ما به معرفی انواع پنکه پرداخته ایم:

به طور کلی دو نوع پنکه در بازار وجود دارد که عبارت است از:

 

انواع پنکه پره دار :

 پنکه های دیواری

ساختمان پنکه دیواری مشابه پنکه رومیزی است، با این تفاوت که به جای قرار گرفتن روی میز یا زمین، روی دیوار نصب می شود و از این نظر که در دسترس کودکان نیست و خطر برخورد با آن کمتر است مزیت دارد. این پنکه مجهز به دستگاه کنترل از راه دور است

مهم ترین حسن این نوع پنکه های فن دار این است که خطر برخورد کودکان و دیگر افراد با آنها بسیار کم بوده و شما می توانید به راحتی آنها را روی دیوار نصب کرده و همچون کولر از خنکی آنها استفاده کنید.

پنکه های رومیزی و ایستاده و سقفی

مدار الکتریکی یک پنکه رومیزی مجهز به تایمر است. لازم به توضیح است که موتور پنکه رومیزی دارای سه دور تند، متوسط و کم است که توسط یک صفحه کلید با چهار دکمه امکان بهره برداری از دورهای مختلف آن فراهم می شود.

از این چهار دکمه برای قطع و سه دکمه برای دورهای مختلف استفاده می شود. کلیدها نیز با استفاده از مکانیزم سیم بندی کم کن دور سرعت موتور را کنترل می کنند.

مهمترین ویژگی پنکه ایستاده، قابلیت جابه جایی آنهاست. بدان معنی که کاربر قادر است آنها را به هر محلی که مدنظرش است برده و استفاده کند. برخی از این مدل ها دارای پایه های بلند برای قرارگیری در محل دلخواه هستند.

پنکه های بدون فن یا بدون پره:

ساختمان داخلی و نحوه عملکرد این نوع پنکه ها جالب و متفاوت است. این پنکه ها از یک پایه استوانه ای شکل قطور و یک حلقه بزرگ تشکیل شده اند. هیچ شیء دوار و متحرکی درون این حلقه وجود ندارد پس هیچ خطری برای کودکان و دیگر افراد ایجاد نمی کند. درون پایه استوانه ای، یک موتور قوی قرار دارد که هوا را از کنار جداره های حلقه مکیده و ۱۵ برابر سریع تر می کند.

 

 

محاسن پنکه های بدون پره:

 

• استفاده از تکنولوژی Air Multiplier و شدت دادن بیشتر هوا

• فقدان پره های متحرک و ایمنی بیشتر

• بدون لرزش و صدای اضافی

• ایجاد جریان مستقیم و بدون نوسان در تمام لحظات

 

پنکه های دستی

این نوع پنکه ها را طی سال های اخیر در دست برخی از افرادی که گرمای تابستان طاقت شان را طاق کرده است مشاهده می کنیم. این نوع پنکه ها بسیار کوچک هستند و اکثرا با باتری کار می کنند.

 

پنکه های سقفی

پنکه های سقفی یکی از قدیمی ترین انواع پنکه های فن دار هستند. خرید پنکه ها، هوای کل محیط را به گردش درآورده و خنکی بیشتری را به ارمغان می آورند. از آنجایی که این پنکه ها از سقف آویزان شده و اغلب اوقات با سرعت بالایی در حرکتند، ارتفاع و طول تیغه های آن باید به درستی انتخاب شود تا خطرساز نشود.

برخی از پنکه های سقفی برای محیط های باز نظیر بالکن ها، آلاچیق ها و غیره طراحی شده اند. این مدل ها با انواع دیگر کمی فرق دارند. از آنجایی که همیشه خطر ورود رطوبت و غبار به آنها وجود دارد سعی شده تا از پوشش های مخصوص و مواد ضد زنگ در ساختار داخلی آنها استفاده شود تا مشکلی در عملکرد آنها ایجاد نشود.

همچنین موتور این نوع پنکه ها از نوع تک فاز خازن دار است. زیر این پنکه ممکن است لوستر نصب شده باشد. قیمت پنکه های سقفی موجود در بازار از نوع سه پره هستند اما پنکه هایی که پره های بیشت ری داشته باشند نیز وجود دارند. این پنکه ها دارای دو سیم پیچ اصلی و راه انداز (کمکی) هستند. برای کنترل سرعت این نوع پنکه ها نیز از سیم پیچی سلف چندسر که با موتور تکفاز خازن دار سری شده است استفاده می شود. این سیم پیچ در بیشترین سرعت از مدار خارج می شود و موتور با ولتاژ نامی کار خواهد کرد اما در سرعت های پایین تر بخشی از این سیم پیچی در مدار قرار می گیرد. کنترل دور این پنکه معمولا از راه یک کلید گردان که روی دیوار نصب می شود انجام می گیرد.

 

 

در ادامه زمان جای خواب تغییرات زیاده پیدا کرد و باز یافتن خوابیدن کنیز قوش روی زمین برفراز خوابیدن آغوش روی تخت منتقل شد، گرچه هنوز و سرور بعضی خیر خوابین بغل روی زمین را فراز خوابیدن آغوش روی تشک ترجیح می دهند.

امروزه در بازار تشک های خواب به تشک های زمینی و تخت تقسیم می شود.

تشک زمینی

هر کدام دوباره به دست آوردن این تشک ها آش الیاف متخلفی ساخته می شوند.

مرسوم ترین ممتلی کننده های تشک زمینی عبارتند از:

  1. الیاف پنبه و کتان
  1. الیاف مصنوعی پلی استر
  1. لایه های اسفنج

البته دوباره به دست آوردن این تشک ها کنیز قوش روی تخت هم کاربرد میشود، ولیک برای جاهایی که قیمت کم ارزش و اقتصادی بسان تشک خوابگاهی و.. می خواهند.

تشک زمینی

تشک تخت خواب یا تشک خوشخواب

در ایران فایده دلیل اینکه قدیمی ترین تولید کننده ی تشک به پشتوانه تشک خوشخواب اقدام به تولید تشک تخت می کرد، تشک تخت را شوربا نام خوشخواب می شناسند. البته امروزه تشک رویا نیز یکی دوباره به دست آوردن مطرح ترین تشک های راسته را تولید می کند.

mattress

انواع تشک تخت خواب

امروزه شرکت های تولید کننده تشک تختخواب تنوع زیادی در تولید نمونه و غیراستاندارد های جوراجور تشک ایجاد کرده اند که کاربرد کننده را به شدت گیج می کند. اما جدا از این ظاهرنمایی مدلی، فایده طور کلی دو شیوه تشک در بازار شناخته شده است:

  1. تشک فنری
  1. تشک اسفنجی

بخاطر بالطبع سفتی که تشک اسفنجی دارد، درون بازار ضلع سود تشک طبی مشهور شده است و بالا کسانی که مشکل عضلانی پاکی استخوانی دارند، توصیه می گردد.

تشک های فنری خود برفراز دو جمعیت تقسیم می شوند. جوخه ی ابتدا تشک های فنری مستدام هستند که نیز تشک های فنری قدیمی شوربا صدای جیرجیرشان می باشند و مطار نوار ی دوم تشک های فنر ناپیوسته و یا فنر پاکتی هستند که مدل های جدید تو ایران هستند.

حال نگاهی روی تاریخچه تشک های موجود اندر بازار میکنیم:

تاریخچه تشک خوشخواب

کارخانه تشک خوشخواب در سال ۱۳۳۸ درون خیابان جمهوری تهران تاسیس شد.

به واگفت از مدیران این شرکت، آماج از شکل گیری این مجموعه، افاقه کیفی تشک های موجود اندر کشور بود. ای شرکت بدلیل افزایش تقاضای مشتریان سیستم تولیدی ذات را اندر سال ۱۳۴۶ با احداث کارخانه ای به  عرصه ۱۸,۰۰۰ چهارده گره مربع اندر خیابل ریاحی روبروی جسر فرودگاه اتساع داد. توجه و بدرقه خریداران تشک خوشخواب که روز روی روز افزایش می یافت، مدیریت مجموعه را مجاب کرد که رفتار به واگشایی و انسداد کارخانه ای پرداخته به ماشین آلات روز اروپا اندر مساحتی بالغ صدر ۲۵,۰۰۰ متر چارگوش در عمران ده صنعتی البرز تو استان قزوین کنند حتا بتوانند سکبا کیفیت مطلوب نفع علیه و له روی بالا و تولید بپردازند.

کارخانه خوشخواب دربردارنده واحد های زیر می باشد:

  • سالنهای پنبه زنی
  • اسکلت زنی
  • نوار بافی
  • رویه دوزی
  • نجاری
  • فنر زنی
  • طناب بافی
  • لحاف دوزی
  • تولید سرویس های ملحفه
  • پد
  • آزمایشگاه
تشک خوشخواب
شرکت خوشخواب تشکهای مختلی را دوباره یافتن و گم کردن رده های کم قیمت قیمت قدیمی تا رخیص قیمت امروزی ارائه ی بازارگه می کند. مناسب ترین مدل لمحه تشک کامفورت یکدلی گرانترین حین تشک ابو بی والد و ابن یا میکرو بیوریتمیک مموری می باشد.

تاریخچه تشک رویا

کارخانه تشک رویا در سال ۱۳۶۳ تاسیس شد. این شرکت با بیش دوباره یافتن و گم کردن ۱۵ سال تجربه و آش بهره گری دوباره یافتن و گم کردن پیشرفته ترین ماشین آلات، دانش روز دنیا صفا پرسنل صانع و مطلع و تازه کار خود، عمل به تولید مرغوبترین تشک های فنر منفک ممتاز متباین پراکنده (پاکتی)، فنری پاکی اسفنجی همراه با کالاهای جانبی به سان محافظ تشک، تشک مهمان، بالش، تخت با رویه قماش و مسند خدعه می نماید.

شرکت رویا که یکی دوباره به دست آوردن برترین تولید کنندگان خاورمیانه نیز محسوب می شود، سکبا ساخت و رفاه و خرابی ی بی همتا های جوراجور تولیدی خود، هم اکنون حروف تولید کامل تشک را داخل اختیار دارد قدس تلاش پهلو این دارد که محنت سطح برند های برتر گیتی افق ها محصولات نفس را تولید کند.

تشک رویا

کارجانجات این شرکت عبارتند از:

  • تولید اسفنج
  • تولید موکت
  • تولید پارچه
  • تولید نوار ژاکارد
  • تولید لایی
  • کشش مفتول
  • فنر زنی
  • اسکلت زنی
  • فریم زنی
  • ‌نقش‌دوزی

تاریخچه تشک ویستر

شرکت ویستر اندر صنعت تولید تشک اندر ایران، شوربا توان تولید بالای خود، انقلابی درون این تکنیک محسوب میشود. نشانه این آلبوم تولید محصولات شوربا کیفیت آش استفاده پیدا کردن جدیدترین و وا کیفیت ترین مصرف اولیه برای راحتی مشتریان ذات می باشد.

مدل های تشک ویستر داخل بازار ۷ نمونه و غیراستاندارد می باشد، که این مقیاس ها راستی زنهار و خیانت به نوع میزان تشک از بهترین گونه ها Memory ، Pocket Spring ، Fiber Ball ، Foam ، قطعه لخت های عطری غیر حساسیت زا و منسوج پاره های داری کپسول هوا مصرف می شود.

در مراسله تولید این شرکت از سیستم های کاملا اتوماتیک برای ارتقای استاندارد بهداشتی کاربرد می شود.

تشک ویستر

حال که درباره تاریخچه کارخانجات تشک سازی ایرانی اطلاعات کسب کردید، طالع خرید تشک است

خرید تشک

چون بیشترین هوا بخار را در آپارتمان و تختخواب هستیم باید بهترین تشک را برای خود انتخاب کنیم. تشک خوب علت می شود که خواب خوبی داشته باشیم صفا استرس دوباره به دست آوردن ما محترز شود.

یک خرید مفت باید برحسب بودجه، سایز تخت یا سرویس خواب، وزن، رفعت تشک و… باشد، پس شوربا در نظر اخذ این حالات بهترین تصمیم را داخل هنگاه خرید بگیرید.

شرکت های تولید کننده ی تشک ایران که در حاصل تاریخچه ی آنها را بیان کردیم، مقیاس های مختلفی دارند که هر کدام سپرده به جور خود میتواند آزادی خوبی برای ضمیر اول شخص جمع باشد:

تشک های انباشته فروش ویستر

  1. تشک ناژین
  1. ویس پاکت
  1. دکتر ویستر
  1. جیوا
تشک های پرطرفدار خوشخواب

  1. تشک طبی پاکتی
  1. تشک باراباس
  1. تشک فروشگاه کلاس سافت / هارد
  1. تشک آناهیتا
  1. تشک دکه استار
دسته تشک های رویا

  1. تشک رویا اولترا (فنر منفصل)
  1. تشک رویا بونل (فنر مستدام – فنری قدیمی)
  1. تشک رویا مدیکال (تشک طبی شوربا اسکلت اسفنجی)
ویدئو مارکتینگ

شرایط و ویژگی­های خرید قسطی جهیزیه

 • امکان خرید تمام مدل های جهیزیه به صورت قسطی وجود دارد. (حتی کالا های نا موجود.)
 • برای خرید قسطیتکمیل و جهیزیه مد نظر را دریافت نماید نیاز به دسته چک می باشد.
 • چکها به صورت ماهانه و یا دو ماه یکبار دریافت میشود.
 • برای خرید اقساطی جهیزیه جهیزیه، بابت دریافت زمان مراجعه برای خرید نیاز به ارسال مدارک نمی­باشد.
 • حضور صاحب حساب بعد از تکمیل مدارک برای خرید الزامیست.
 • درصورتی که دسته چک متعلق به شخص دیگری است، حضور صاحب دسته چک و امضای چک در دفتر کشتی الزامی میباشد.
 • تمام محصولات فروشگاه اینترنتی کشتی اصل می باشند.
 • در هنگام خرید هیچ هزینه اضافی دریافت نمی گردد.

 

شرایط و ضوابط خرید اقساطی جهیزیه

 چنانچه تمایل به خرید قسطی جهیزیه از فروشگاه اینترنتی کشتی را دارید، لطفاً اطلاعات مربوطه را تکمیل و بر روی دکمه ادامه کلیک فرمایید. پس از ثبت جهیزیه قسطی با یادداشت کد رهگیری خود بعد از گذشت حداکثر ۷۲ ساعت (سه روزی کاری) می­توانید نتیجه ­ی ثبت سفارش خود را از دفتر ما سوال و در جریان روند برای خرید اقساطی جهیزیه نیاز به ضامن نمی باشد.دریافت آن قرار بگیرید.

 

نحوه خرید قسطی جهیزیه و شرایط خرید اقساطی جهیزیه به شرح زیر می باشد:

تمامی افرادی که دارای حساب جاری می باشند می توانند از فروش قسطی جهیزیه بهره مند شوند.

برای خرید اقساطی جهیزیه نیاز به ضامن نمی باشد.

برای خرید قسطی جهیزیه نیاز به حساب جاری بدون برگشتی می باشد.

همچنین برای خرید اقساطی جهیزیه باید از زمان افتتاح حساب جاری مشتریان گرامی حداقل ۱ سال گذشته باشد.

 

فرایند گام به گام جهت انجام خرید قسطی جهیزیه

 • انتخاب جهیزیه مورد نظر و دریافت قیمت

جهیزیه مورد نظر خود را از بین باید از زمان افتتاح حساب جاری مدل های موجود انتخاب کنید و در صورتی که مدل مورد شما موجود نیست قیمت را به صورت تلفنی از ما بگیرید.

 • محاسبه قیمت و اقساط ماهیانه

برای آگاهی از میزان پیش پرداخت و میزان اقساط می­توانید از سامانه محاسبه اقساط در ابتدای صفحه استفاده نمایید.

 • میزان پیش پرداخت خرید جهیزیه

پیش پرداخت یک چهارم مبلغ کل است و مابقی تا سقف ۲۴ ماه قسطمیزان اقساط می­توانید­­ بندی می شود.

 • تماس و تعیین زمان مراجعه

لطفا پس از تکمیل مدارک جهت خرید قسطی جهیزیه، بابت دریافت زمان مراجعه برای خرید، به صورت تلفنی از ساعت ۱۰ تا ۱۷ با شماره تلفن ………………. جهت انجام هماهنگی­های لازم تماس حاصل فرمایید. دریافت زمان مراجعه جهت خرید از آن جهت است که وقت شما برای ما ارزشمند بوده و از این رو مایلیم زمان مشتریان جهیزیه قسطی جهت خرید تداخل نداشته و خرید شما در کوتاه­ترین زمان ممکن صورت پذیرد.

 • حضور صاحب حساب و دریافت جهیزیه

پس از دریافت زمان مراجعه، شخص صاحب حساب در زمان تخصیص داده شده باید در محل فروشگاه اینترنتی کشتی حضور یافته و فرآیند خرید را تکمیل و جهیزیه مد نظر را دریافت نماید. انجام تمام مراحل خرید اقساطی جهیزیه و دریافت جهیزیه به صورت حضوری در کمتر از یک ساعت انجام خواهد پذیرفت.

راه اندازی کمپین های موفق تبلیغات در اینترنت

این ابزار به شما کمک می کند تا متوجه شوید تبلیغتان نمایش مناسبی دارند یا خیر (که کم بودن تعداد نمایش به نوبه خود باعث کاهش نرخ کلیک می شود).

همچنین می توانید نشانگر ماوس را روی حباب گفتگو در ستون “Status” از تب Ads کنار تبلیغ موردنظرتان ببرید تا اطلاعات دقیق تری در رابطه با وضعیت تبلیغ هایتان مشاهده کنید.

آیا همه جا به دنبال تبلیغ هایتان می‌گردید ولی آن ها را نمی‌بینید؟ در این صورت بهتر است از ابزار پیش نمایش و عیب شناسی تبلیغ ها (Ad Preview and Diagnosis) استفاده کنید.

اگر در حال حاضر تبلیغ نمایش داده نمی شود، این ابزار دلیل آن را به شما خواهد گفت و نکاتی برای رفع مشکل به شما آموزش می دهد.

اگر باز هم مشکل تان رفع نشد روی گزینه ی اطلاعات بیشترکلیک کنید.

مشکل‌تان را از لیست زیر انتخاب کنید:

من یک تبلیغ ساخته ام اما مطمئن نیستم که این تبلیغ پخش می شود یا خیر
وقتی پرداخت های شما از طریق کارت اعتباری پذیرفته نشود، ممکن است تمام کمپین های حساب کاربری شما، تا وقتی که اطلاعات پرداخت‌تان آپدیت نشده و پرداختی صورت نگرفته باشد، تعلیق (suspend) شوند. اگر کارت اعتباری (credit card  یا debit card) شما تایید نشود باید حساب کاربری تان را مجددا فعال سازی کنید یا با ما جهت راهنمایی های بیشتر تماس بگیرید.

تا وقتی اطلاعات مربوط به حسابتان تایید نشود، حساب ادوردزتان فعال نخواهد شد. وقتی این کار را انجام دادید، می توانید اطلاعات‌تان را هر زمان که خواستید، ویرایش کنید.

در صفحه مربوط به تاریخچه تراکنش ها (Transaction در صفحه Billing) می توانید اطلاعات پرداخت هایتان را مشاهده کنید.

در این صفحه جزئیاتی از جمله اطلاعات مربوط به پرداخت های رد شده و تاریخ، مبلغ و دلیل انجام نشدن پرداخت را مشاهده خواهید کرد. برای هر یک از پرداخت ها مشخص شده است که آیا آن پرداخت پذیرفته شده (payment received) یا خیر (payment declined). پس همین الان می توانید تاریخچه تراکنش هایتان را مشاهده کنید.

هر زمان که یک تبلیغ جدید ثبت یا تبلیغ های موجود را تغییر بدهید، این تبلیغ ها به صورت خودکار برای بازبینی (review) ثبت می شوند تا مشخص شود که با خط مشی های گوگل (Google AdWords Policy) سازگار هستند یا خیر. تبلیغ ها به ترتیب زمان انتشار توسط تبلیغ دهنده ها، بازبینی می شوند. متاسفانه تماس گرفتن با پشتیبانی ما یا خود AdWords باعث تسریع فرایند بازبینی نمی شود.

طبق داده ها و اطلاعات، تبلیغ من در حال پخش است ولی نمی توانم آن را مشاهده کنم
عوامل و دلایل مختلفی باعث دیده نشدن تبلیغ می شوند؛ حتی اگر همه چیز درست به نظر برسد. توصیه ما همیشه این است که به جای جستجو در Google.com از ابزار Ad Preview and Diagnosis استفاده کنید. این ابزار تبلیغتان را بدون اضافه شدن بر تعداد نمایش (impression) به شما نمایش می دهد.

همچنین همانطور که در پاراگراف های قبل توضیح داده شد، می توانید نشانگر ماوس را روی حباب گفتگویی که در ستون “Status” از تب تبلیغ در کنار تبلیغ موردنظرتان قرار دارد، حرکت دهید تا اطلاعات دقیق تری در رابطه با وضعیت سرویس دهی به تبلیغ مشاهده کنید.

هدف گیری مکانی (Location Targeting) بر اساس موقعیت جغرافیایی
هدف گیری مکانی (Location targeting) امکان هدفگیری موقعیت های جغرافیایی موردنظرتان را برای پخش تبلیغ یا عدم پخش تبلیغ فراهم می کند. اگر در یک موقعیت جغرافیایی خارج از منطقه هدف باشید،

زمان بندی تبلیغ (Ad Scheduling)

ممکن است در صورت تنظیم تبلیغ برای پخش در ساعات خاصی از روز یا روزهای خاصی از هفته، قادر به پیدا کردن آن نباشید.

جستجوی تبلیغ در گوگل

در صورتیکه چندین بار تبلیغ را در گوگل سرچ کنید اما اصلا روی آن کلیک نکنید، ممکن است پخش تبلیغ برای شما متوقف شود. در واقع گوگل آدرس آی پی کامپیوترتان را شناسایی کرده و پخش تبلیغ را برای این آدرس متوقف می کند چون تصور می کند به این تبلیغ علاقه ندارید. پس بخاطر داشته باشید که به جای جستجوی معمولی از Ad Preview and Diagnosis tool جهت مشاهده تبلیغتان به همان صورتی که در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شود، استفاده کنید. به این ترتیب با جستجوهای مکرر، بر تعداد نمایش (impression) تبلیغ شما اضافه نمی شود.

بودجه آن روز، برای پخش تبلیغ به اتمام رسیده

ادوردز تبلیغ های شما را متناسب با بودجه روزانه تان نمایش می دهد. وقتی تعداد نمایش تبلیغ به حد نساب تعیین شده رسید، نمایش تبلیغ به صورت خودکار متوقف می شود.نمی توانید تبلیغ را با جستجو پیدا کنید. در عوض می توانید از ابزار Ad Preview and Diagnosis tool برای تنظیم یک لوکیشن خاص و مشاهده تبلیغتان استفاده کنید.

این که تبلیغ های شما با چه سرعتی در یک روز خاص نمایش داده شوند توسط تنظیمات  ad delivery تعیین می شود. اگر تبلیغتان را بر اساس standard delivery تنظیم کرده باشید و بودجه تان محدود باشد، تبلیغ برای تمام جستجوها پخش نمی شود تا فرکانس نمایش تبلیغ طی روز متناسب باشد. اگر کمپینتان را در حالت accelerated delivery تنظیم کرده باشید و در ساعات پایانی روز آن را جستجو کنید ممکن است تبلیغ را پیدا نکنید؛ چون در این حالت تبلیغ در فواصل زمانی کوتاه تری پخش شده و بنابراین زودتر به حد نساب می رسد.

پایین بودن کیفیت تبلیغ

بهتر است مرتب حسابتان را چک کنید تا مطمئن شوید که پیشنهاد قیمت، بودجه و کیفیت تبلیغ کلمات کلیدی در وضعیت مناسبی قرار دارند. وقتی کیفیت تبلیغ خیلی پایین باشد، ممکن است تبلیغ با فواصل زمانی مورد نظرتان نمایش داده نشود و یا اصلا نمایش داده نشود، چون احتمالا تبلیغ های دیگری که در حال حاضر در صفحه نمایش داده می شوند کیفیت بهتری نسبت به تبلیغ شما دارند یا این که رتبه تبلیغ (Ad Rank) شما حداقل مقدار لازم برای نمایش تبلیغ را نداشته باشد یا با نمایش مکرر تبلیغ، بودجه در نظر گرفته شده به اتمام رسیده باشد.

علل عدم نمایش تبلیغات در گوگل در ادامه برخی دلایل ممکن برای عدم نمایش تبلیغ های موبایل را مشاهده می کنید:

دستگاه خاصی را تارگت کرده اید
سعی کنید از ابزار Ad Preview and Diagnosis tool جهت مشاهده پیش نمایش تبلیغتان استفاده کنید. قسمت مربوط به تارگت دستگاه را مطابق با تنظیمات کمپین تان اصلاح کنید.

قبلا می توانستم تبلیغم را مشاهده کنم اما اکنون خیر
با بررسی وضعیت تبلیغتان در حساب کاربری AdWords می توانید چک کنید که آیا تبلیغ تحت بازبینی (Under review) است (در نتیجه نمایش داده نمی شود) یا خیر. در رابط کاربری قدیمی AdWords این گزینه در تب Ads قرار داشت اما در رابطه کاربری جدید در صفحه Ads & extensions قرار گرفته است. پس ابتدا نوع رابط کاربری‌تان را مشخص کنید.

تحت بازبینی بودن اکانت (Under Review)

گوگل حساب های کاربری را به صورت دوره ای بمنظور اهداف امنیتی و جهت تایید اطلاعات صورتحساب بازبینی می کند. در صورتیکه حساب کاربری شما تحت بازبینی باشد، تبلیغ های شما در طول این مدت پخش نمی شوند. این فرایند در راستای حفظ کیفیت و امنیت سیستم تبلیغاتی گوگل ادوردز و کاربران آن طراحی شده است. همین که حسابتان از بازبینی خارج شود (که معمولا این فرایند بیشتر از سه روز کاری طول نمی کشد) تبلیغ ها واجد شرایط پخش می شوند.

نادرست بودن فرمت تبلیغ

ممکن است فرمت تبلیغتان با دستگاه هایی که تارگت کرده اید سازگار نباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع فرمت های تبلیغ این لینک را چک کنید.

پایین بودن قیمت پیشنهادی و کیفیت تبلیغ

تبلیغ های موبایل از جمله حوزه‌های بسیار رقابتی هستند بنابراین ممکن است برای نمایش داده شدن تبلیغتان روی دستگاه های موبایل نیازمند افزایش قیمت باشید. از آنجا که رتبه تبلیغ تحت تاثیر CPC (هزینه به ازای هر کلیک) و کیفیت تبلیغ هر کلمه کلیدی قرار دارد، افزایش پیشنهاد قیمت یا بهبود کیفیت تبلیغ کلمه کلیدی مورد نظر می تواند به بهبود رتبه تبلیغ کمک کند.

شما اگر تبلیغ خود را برای نمایش در محل خاصی تارگت کرده باشید، ممکن است تبلیغ خود را نبینید، چون هم اکنون آن صفحه یا سایت را بررسی نمیکنید. شما میتوانید در کمپین تبلیغات نمایشی خود، محل هایی که تارگت کرده اید را مشاهده کنید، برای مشاهده ی این محل ها و تغییرات لازم، میتوانید به صورت زیر عمل کنید:

دستگاه خاصی را تارگت نکرده اید

سعی کنید از ابزار Ad Preview and Diagnosis tool جهت مشاهده پیش نمایش تبلیغتان استفاده کنید. حتما تنظیمات بخش هدفگیری دستگاه را روی “Mobile” قرار داده تا متوجه شوید آیا تبلیغ برای جستجوی خاصی پخش می شود یا خیر.

نمیدانید که آیا دستگاه خاصی را تارگت کرده اید یا خیر
وقتی یک کمپین تبلیغ آنلاین با گوگل ادوردز ایجاد کرده باشید، در کمپین ایجاد شده به قسمت Devices رفته وگزینه های Bid adj. را چک کنید، با کم یا زیاد کردن مقدار این فیلد که به صورت درصد می باشد، میتوانید نمایش تبلیغ در هر یک از دستگاه ها را به صورت جداگانه ببندید و یا اینکه هزینه ی مصرفی به ازای هر کلیک را در هر یک از دستگاه ها به صلاحدید خودتان کم و یا زیاد کنید.

نمی توانم تبلیغ های خود را در هیچ یک از سایت های شبکه نمایشی تبلیغات گوگل (Display Network) ببینم
در ادامه دلایل احتمالی برای عدم نمایش تبلیغتان در شبکه نمایش تبلیغات گوگل را مشاهده می کنید.

Placement targeting (تارگت کردن موقعیت)
Placement ها محل‌هایی (سایت های پارتنر گوگل که از AdSense  استفاده میکنند) در شبکه نمایشی گوگل (Google Display Network) هستند که تبلیغ شما در این محل ها نمایش داده می شود.

وارد کمپین تبلیغات نمایشی خود شوید.
به قیمت Placements بروید.
در قسمت PLACEMENTS میتوانید محل هایی که انتخاب کرده اید را ببینید و آنها را حذف و یا به آنها اضافه کنید.
در قسمت WHERE ADS SHOWED جاهایی که تبلیغ شما نمایش داده می شود را مشاهده میکنید.
در قسمت EXCLUSIONS نیز میتوانید جاهایی که نمیخواهید را از نمایش حذف کنید.
زمان بندی تبلیغ (Ad Scheduling)
این نیز همانند توضیحی که در مرحله ی قبل داده شد، برای شبکه تبلیغات نمایشی گوگل نیز صدق می کند.

امیدوارم این متن به شما در درک اینکه چرا تبلیغتان را نمی بینید، کمک کند. اگر سوالی دارید، لطفا با ما در قسمت دیدگاه ها به اشتراک بگذارید تا جواب شما را در اسرع وقت بدهیم.

پیشنهاد قیمت پایین
قیمت ها در شبکه نمایش گوگل بشدت رقابتی هستند. اگر موقعیتهایی را انتخاب کرده‌اید که خیلی علل عدم نمایش تبلیغات در گوگل محبوب هستند، اما پیشنهاد قیمت ادگروپتان خیلی پایین است، در این صورت ممکن است تبلیغ شما در این موقعیتها  نمایش داده نشود. می توانید پیشنهاد قیمت را برای کل ادگروپ یا فقط برای موقعیت مربوطه افزایش دهید.

 

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ خبری یا رپورتاژ آگهی چیست و چه مزایایی دارد ؟

در تبلیغات اینترنتی و برندسازی رپورتاژ آگهی یکی از بهترین روشهای موجود است که تمامی استارت آپ های کوچک و بزرگ دنیا برای معرفی محصولات و خدمات جدید و گذشته خود از آن استفاده میکنند.

ادامه مطلب

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی تبلیغی است که شما در قالب توضیحات و تصاویر مناسب و همچنین لینک مورد نظر خود، رپورتاژ آگهی مطلبی را در سایتی منتشر می کنید که این مطلب به رغم اینکه ظاهری شبیه به سایر مقالات و مطالب سایت دارند ولی در واقع با هدف تبلیغی برای سایت شما می باشد و به صورت هدفمند تهیه می شوند.

ادامه مطلب

انتشار رپورتاژ آگهی

در تولید و انتشار رپورتاژ آگهی بیش از ۴۰۰۰  رپورتاژ آگهی برای شرکت ها و برندهای معتبر و استارت آپ های متعدد در بزرگترین خبرگزاری ها, سایت های خبری و سایت های تبلیغاتی معتبر تیم تولید محتوا و تیم تولید و انتشار رپورتاژ آگهی صد و ده لینک تماما پشتیبان و حامی کاربران و مشتریان عزیز بوده.

صد و ده لینک همگام شما در این امر مهم در تمامی وب سایت های خبری و تخصصی معتبر در تولید محتوا و انتشار در سایت های معتبر خبری و تبلیغاتی  میباشد.

برای انتشار رپورتاژ آگهی با ما تماس بگیرید.

ادامه مطلب