رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی تبلیغی است که شما در قالب توضیحات و تصاویر مناسب و همچنین لینک مورد نظر خود، رپورتاژ آگهی مطلبی را در سایتی منتشر می کنید که این مطلب به رغم اینکه ظاهری شبیه به سایر مقالات و مطالب سایت دارند ولی در واقع با هدف تبلیغی برای سایت شما می باشد و به صورت هدفمند تهیه می شوند.

معمولا این سری مطالب توسط وب سایت ها به گونه ای جدا از بقیه ی مطالب گذاشته می شوند تا هیچ لطمه ای به اعتماد مخاطبان اصلی خود وب سایت وارد نشود.

روش نوین رپورتاژ آگهی یکی از روش های نوین و موثر برای افزایش فروش و جذب ترافیک واقعی به سایت می باشد. در رپورتاژ آگهی روالی داستانی دنبال می شود که بیننده را موجب می کند خود را نیازمند محصول و خدمات شما ببیند. در نتیچه این روال داستانی بهتر است توسط یک فیلم نامه نویس و یا یک داستان گوی ماهر انجام گردد تا تبلیغاتی بودن آن کمتر نمایان شود و بیننده متوجه موضوع تبلیغی نشود و به گونه ای وارد ماجرا شود که نداند این یک متن تبلیغاتی است یا خیر. این تاثیر رپوتاژ آگهی را بالا می برد.

همچنین شما با گذاشتن لینک ها در رپورتاژ آگهی ها هدفمند اقدام به گرفتن بک لینک با تاثیر بالا می کنید که به شما کمک می کند که به رتبه بالاتری در کلمه ی مورد نظر در موتور جستجوی گوگل دست یابید.

سفارش نوشتن رپورتاژ آگهی

در زمانی که میخواهید رپورتاژ آگهی بگذارید کافی است که پس از طراحی سایت خود ، صفحه ای مناسب با هدف خود را انتخاب کنید، تا مخاطبانتان به آن صفحه هدایت شوند و پس از آن از محصول و خدمات شما آگاهی بیشتری به دست آورند.

در صورت نیاز به نوشتن و نمایش رپورتاژ آگهی کافی است که از قسمت تماس با ما , با ما تماس بگیرید و در کمترین زمان ممکن نیازهای خود را با ما در میان گذاشته و به هدف خود برسید.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: