مقالات

امضای دیجیتال

امضای دیجیتال را با اسکن کردن امضای یک شخص و کپی کردن آن پای مدارک عمومی هرگز اشتباه نگیرید. این امضا یک نام کاربری و یک رمز است که در سیستم اسنادی به نام شما ثبت می‌شود و در دنیای مجازی و الکترونیکی کارت هویت شماست.

ادامه مطلب

افزایش ترافیک سایت

برخی گمان می کنند شبکه اجتماعی اینستاگرام فقط فضایی برای سرگرمی افراد است. اما این یک تئوری کاملا اشتباه است؛ چرا که اینستاگرام امروزه یک ابزار قدرتمند برای ترویج محصولات و خدمات صاحبان کسب و کار و افزایش ترافیک سایت نیز محسوب می شود.

ادامه مطلب

تولید محتوای خوب

طبق آمار های موجود ۸۷ درصد برندها مشغول تولید محتوای خوب هستند که کاربرانشان علاقه ‌مند به مطالعه و اشتراک‌گذاری آن‌ها هستند و تنها ۱۴ درصد به تولید محتوایی می‌پردازند که مؤثر در ارزش سازی برای کسب‌وکارشان است.

ادامه مطلب

هشتگ چیست

شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که هنگام جست و جوی یک موضوع، در شبکه های اجتماعی به دلیل شلوغی و هرج و مرج بالا موفق به یافتن موضوع مورد نظر نشده و جست و جوی بی نتیجه شما را خسته و دلزده کرده باشد. اما نگران نباشید، چرا که برای حل این مشکل راه حلی به اسم هشتگ وجود دارد. حالا میپرسین هشتگ چیست خب من بهتون میگم.

ادامه مطلب

کلمه کلیدی

یکی از مهمترین معیار هایی که در بهینه سازی موتورهای جستجو مورد  بررسی قرار می گیرد، چگالی کلمه کلیدی است. چگالی کلمات کلیدی یک صفحه، درصد کلمات کلیدی به باقی کلمات در یک صفحه وب تعریف می شود. داشتن چگالی زیاد کلمات کلیدی باعث جریمه شدن توسط موتورهای جستجو مخصوصا گوگل خواهد شد و سایت به عنوان اسپمر معرفی می شود.

ادامه مطلب

تبلیغات کلیکی گوگل

اگر اهل گشت و گذار در اینترنت باشید احتمالا عبارت تبلیغات کلیکی را در سایت های مختلف بسیار دیده اید. تبلیغات کلیکی گوگل یا PPC  در واقع تبلیغاتی هستند که هزینه ای بر اساس هر کلیک از تبلیغ کننده دریافت می‌شود.تبلیغات گوگل (google adwords) از جمله تبلیغات کلیکی محسوب می شود.

ادامه مطلب

وبمستر اکانت

وبمستر :

برای ساخت اکانت وبمستر به نکات ذیل توجه و عمل فرمایید.

برای ساخت اکانت وبمستر ابتدا باید وارد وبسایت https://www.google.com/webmasters/ شده و بر روی گزینه Search Console کلیک کنید. در ادامه باید مشخصات حساب گوگل خود را وارد کنید و در صورت عدم داشتن حساب کاربری گوگل اکانت و حساب گوگل برای خود بسازید.

ادامه مطلب

دیجیتال مارکتینگ

 

دیجیتال مارکتینگ  را در کشور عزیزمان ایران بسیاری از شرکت های معتبر و استارت آپ ها شروع به ارائه خدمات  در مدلهای متنوع  ،خدمات متنوعی را به مشتریانشان ارائه میدهند.

ادامه مطلب

  • 1
  • 2