برندهای بزرگ در اینترنت چگونه تبلیغ میکنند

تمامی وقت خبرهای نو از نوع خدمات و محصولات ارائه شده توسط برند های بزرگ از تمامی کشور های دنیا در اخبار به ما اطلاع رسانی میشود و ما را بسیار شگفت زده میکند و ما را مشتاق به خرید محصولات و خدمات آن ها میکند و همین طور همیشه خود را مجاب به پیگیری اخبار این شرکت ها و برند های محبوب خود میکنیم و همواره انتظار محصولات جدید و فناوری جدید این برند ها هستیم.

بدیهی است اگه روزی وضع مال خوب داشته باشیم و  قصد خرید یک خودر پیشرفته و اسپورات را داشته باشیم به سمت برند بی-ام-دبلیو ، بنز ، مازاراتی ، آلفا رومیو  خواهیم رفت  چون این برندها به گونه ای در ذهن و چشم ما تاثیر گذار بوده اند که بدون هیچ وقفه ای و به سرعت آن را انتخاب خواهیم کرد و هزینه ای بالایی برای آن پرداخت میکنیم.

این نوع تبلیغات ما را همیشه در انتخاب گوشی تلفن گرفته تا نوع مسافرتمان را همیشه تاثیر گذاشته و در نوع تصمیم گیری ما دخیل هستند.

هیشه بدانید این نوع تبلیغات همگی به سفارش این کمپانی ها به گستردگی که حتی در ذهن ما نمیرسد در جهان و دنیای مجازی با کمک وب سایت ، اپلیکیشن ها ، سلبریتی ها ، اخبار ، سایت های خبری و تخصصی  تمامی نقاطی که از نظر دیداری و شنیداری ما تحت تاثیر هستند در ضمیر ناخداگاه ما جا باز میکنند. و به همین روش میلیون ها مشتری هدف در حال و آینده برای خود با این توفان تبلیغاتی ایجاد میکنند.

در دنیای بازاریابی آنلاین و پیشرفته این اطلاع رسانی و خبر تیلیغاتی را رپورتاژ آگهی نامگذاری شده است.

رپورتاژ خبری یا رپورتاژ آگهی یکی از بهترین روش تبلیغات اینترنتی در تمام دنیا است و کمپانی های بزرگ و مشهور بخش زیادی از مشتریان خود را با این راهکار جذب میکنند.

اما در ایران شرایط چگونه است ؟ مدیران بازاریابی آنلاین در ایران با این روش موثر تا چه اندازه آشنایی دارند و آیا برندهای بزرگ ایرانی برای جذب مشتریان خود در داخل و خارج کشور از این روش تا چه اندازه استفاده میکنند ؟ در ایران برخی از مدیران باهوش در برندهای پیشرو برای جذب مشتریان وفادار از رپورتاژ آگهی استفاده میکنند اما بطور کلی هنوز بسیاری از شرکت‌ها از آن بی‌اطلاع هستند

این روش تبلیغات و برند سازی برای بانک ها و موسسات مالی و برند های بزرگ در صنایع مختلف بسیار موثر است

ولی بسیار جالب است بدانید که برای استارت‌آپ ها و شرکت‌های کوچک و مخصوصا کسب و کارهای اینترنتی هم بسیار موثر بوده و نتایج قابل توجه را به ارمغان آورده. در بازاریابی آنلاین و تبلیغات اینترنتی گفت رپورتاژ نسبت به سایر روش های تبلیغات آنلاین تاثیرات بیشتری دارد و هم در کوتاه مدت و هم بلند مدت میتواند اعتبار خاصی را برای برندها به ارمغان بیاورد .

برای اولین ها بودن در گوگل سئو سایت

تاثیر گذاری بالای رپرتاژ آگهی در سئو و بهینه سازی سایت برای گوگل با توجه به اینکه در متن خبر تبلیغاتی چند کلمه کلیدی به وب سایت وب سایت هدف لینک داده شود بر اساس الگوریتم گوگل این روش یکی از بهترین روش های ممکن برای ارتقا رتبه وب سایت در کلمه کلیدی در سرچ گوگل می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: