سئو

تولید محتوای خوب

طبق آمار های موجود ۸۷ درصد برندها مشغول تولید محتوای خوب هستند که کاربرانشان علاقه ‌مند به مطالعه و اشتراک‌گذاری آن‌ها هستند و تنها ۱۴ درصد به تولید محتوایی می‌پردازند که مؤثر در ارزش سازی برای کسب‌وکارشان است.

ادامه مطلب

کلمه کلیدی

یکی از مهمترین معیار هایی که در بهینه سازی موتورهای جستجو مورد  بررسی قرار می گیرد، چگالی کلمه کلیدی است. چگالی کلمات کلیدی یک صفحه، درصد کلمات کلیدی به باقی کلمات در یک صفحه وب تعریف می شود. داشتن چگالی زیاد کلمات کلیدی باعث جریمه شدن توسط موتورهای جستجو مخصوصا گوگل خواهد شد و سایت به عنوان اسپمر معرفی می شود.

ادامه مطلب

محتوای همیشه سبز

اگر قصد آمدن به صفجه اول گوگل را دارید باید بدانید که از زمان ارائه آپدیت پاندا اهمیت و توصیه گوگل بر روی محتوای همیشه سبز به معنی تازه و به روز بوده است. از آن پس نیز، آپدیت های بعدی گوگل هرچند ویژگی های جدیدی به همراه داشتند اما نه تنها از اهمیت محتوای تازه کم نکردند بلکه بر اهمیت آن افزودند.

ادامه مطلب

سئو منفی

سئو منفی مجموعه فعالیت هایی است که باعث کاهش رتبه سایت در نتایج موتورهای جستجو و همچنین کاهش بازدیدکنندگان سایت می شود. سئو منفی معمولا توسط سایت های رقیب انجام می شود.

ادامه مطلب

سئو

هدف از تبلیغات در گوگل (آکهی پولی ) و سئو برای سایت همواره یکی بوده و آن بالا بردن ترافیک سایت و افزایش فروش است.

با اینکه این دو مسئله دو بحث متفاوت میباشد ولی هر دو در مبحث سرچ یا سیستم جستجو در گئگل قرار میگیرند.

ادامه مطلب

سئو,بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی وب سایت خود طبق قوانین و متود های رباتهای گوگل :

امروزه تمامی برندهای کوچک وبزرگ  و استارت آپ های تازه پا و قدیمی ،اطلاع دارند که باید زمان و انرژی زیادی برای کسب رتبه و ارتقاء سایت خود در گوگل صرف کنند تا به رتبه نخست کلمات کلیدی درگوگل برسند و در آخر بالاترین مخاطب هدف را در وبسایت خود پذیرا باشند و حتی پس از ورود کاربران برای حفظ آن تلاش کنند و این امر با بهینه سازی وب سایت خود ممکن میباشد.

ادامه مطلب

تبلیغات در گوگل برای سئو

تبلیغات در گوگل آیا برای سئوموثر بوده یا نه ؟

بدیهی است که تبلیغات در گوگل PPC  با صرف هزینه برای تبلیغات کلیدی بوده که همیشه در کلمات کلیدی شما را در سرچ گوگل در رتبه یک نشان میدهد و گوگل بابت هر کلیک مبلغی را از آگهی دهنده اخذ میکند

ادامه مطلب